83. Karel Petrbauer - Podzimní den
Signováno vpravo dole, volný grafický list
Technika: kvaš
Šířka: 22 cm, výška: 30 cm
Stav: mírně poškozeno
Konec dražby: 07.06.2021 19:41 SELČ
Dosažená cena: Dostupné po přihlášení
Vyvolávací cena: 500 Kč