83. Mahenovo divadlo v Brně
signováno vpravo dole tužkou pod paspartou, paspartováno, zaskleno a rámováno
Technika: suchá jehla
Šířka: 12,5 cm, výška: 9 cm, rámování: 21 x 27 cm
Stav: mírně poškozeno
Konec dražby: 21.07.2021 20:59 SELČ
Dosažená cena: Dostupné po přihlášení
Vyvolávací cena: 300 Kč