195. Kompozice 5/200
Autor: Pavel Sukdolák
(1925 Humpolec - 2022)
lept na kartonu, signováno uprostřed dole, číslováno vlevo dole 5/200
Technika: lept na kartonu
Šířka: 37 cm, výška: 33 cm, rámování: 44 x 49 cm
Konec dražby: 05.12.2017 21:13 SEČ
Dosažená cena: Dostupné po přihlášení
Vyvolávací cena: 2 100 Kč