53. Nad hladinou
Autor: Pavel Sukdolák
(1925 Humpolec - 2022)
číslováno 105/200 vlevo dole, signováno uprostřed dole, paspartováno, zaskleno, rámováno
Technika: lept
Šířka: 17 cm, výška: 27 cm, rámování: 43 x 33 cm
Stav: mírně poškozeno
Konec dražby: 11.07.2022 20:46 SELČ
Dosažená cena: Dostupné po přihlášení
Vyvolávací cena: 1 500 Kč