7. Ikarův pád
Autor: Pavel Sukdolák
(1925 Humpolec - 2022)
Signováno a číslováno dole uprostřed tužkou 11/50, paspartováno, zaskleno, rámováno
Technika: akvatinta
Šířka: 50 cm, výška: 63 cm, rámování: 83 x 70 cm
Konec dražby: 10.12.2020 20:06 SEČ
Dosažená cena: Dostupné po přihlášení
Vyvolávací cena: 2 500 Kč