70. Nad mořem

Autor: Pavel Sukdolák
(1925 Humpolec - 2022)

signováno uprostřed dole, paspartováno, zaskleno, rámováno
Technika: lept
Šířka: 16 cm, výška: 19 cm, rámování: 35 x 24 cm

Konec dražby: 12.07.2022 20:34 SELČ

Zbývá: 16d 6h 26m 35s

Vyvolávací cena: 1 500 Kč