84. Plachetnice
signováno vlevo dole
Technika: olej na kartonu
Šířka: 68 cm, výška: 48 cm, rámování: 62,5 x 82,5 cm
Stav: mírně poškozeno
Konec dražby: 17.04.2019 22:14 SELČ
Dosažená cena: Dostupné po přihlášení
Vyvolávací cena: 1 500 Kč