Steinocher J. - Krajina

Signováno, datováno vpravo dole.
Technika: olej na kartonu, datace: 1948
Šířka: 41 cm, výška: 29 cm, rámování: 42 x 54 cm
Stav: poškozeno

Konec dražby: 10.02.2020 20:18 SEČ

Dosažená cena: Dostupné po přihlášení

Vyvolávací cena: 800 Kč