1171. Přerov 1
Autor: Vlastimil Kozák
(1911 Bedihošť - 1997 Andělská Hora)
signováno a datováno vlevo dole, paspartováno, zaskleno
Datace: 1956
Šířka: 27 cm, výška: 20 cm, rámování: 48 x 53 cm
Konec dražby: 10.02.2020 21:14 SEČ
Dosažená cena: Dostupné po přihlášení
Vyvolávací cena: 500 Kč