239. Tání II
Autor: Vlastimil Kozák
(1911 Bedihošť - 1997 Andělská Hora)
na reversu autorský štítek
Technika: olej na kartonu
Šířka: 100 cm, výška: 35 cm, rámování: 39 x 105 cm
Konec dražby: 08.11.2021 22:23 SEČ
Dosažená cena: Dostupné po přihlášení
Vyvolávací cena: 2 200 Kč