7. Před deštěm

Autor: Vlastimil Kozák
(1911 Bedihošť - 1997 Andělská Hora)

signováno vpravo dole
Technika: olej na kartonu
Šířka: 75 cm, výška: 28 cm, rámování: 44 x 91 cm

Konec dražby: 14.07.2019 12:36 SELČ

Dosažená cena: Dostupné po přihlášení

Vyvolávací cena: 2 200 Kč