183. Na Trnávce (Želiv)

Autor: Jaromír Kunc
(1900 Humpolec - 1971 Praha)

signováno vpravo dole, zaskleno, na reversu autorský štítek, rám poškozen
Technika: olej na kartonu
Šířka: 70 cm, výška: 49 cm, rámování: 58 x 79 cm

Konec dražby: 20.06.2019 22:39 SELČ

Dosažená cena: Dostupné po přihlášení

Vyvolávací cena: 2 300 Kč