89. Mikulášský kostel

Autor: Jaromír Kunc
(1900 Humpolec - 1971 Praha)

signováno vpravo dole, mírně prohnutý karton, blondel rám mírně poškozen. Na reversu autorský přípis Mikulášský kostel ze Sch;nbornské zahrady
Technika: olej na plátně, materiál: fixováno na kartonu
Šířka: 36 cm, výška: 27 cm, rámování: 41 x 49 cm
Stav: mírně poškozeno

Konec dražby: 25.09.2018 19:38

Dosažená cena: 6 190 Kč

Vyvolávací cena: 1 800 Kč

Seznam příhozů (37)

částkapříhoz
6 190 Kč25.9.2018 19:33:21 (limit 25.9.2018 19:33:21)
5 690 Kč25.9.2018 19:32:31
5 190 Kč24.9.2018 16:00:12 (limit 18.9.2018 19:45:43)
5 000 Kč24.9.2018 16:00:12 (limit 24.9.2018 16:00:12)
4 800 Kč21.9.2018 18:08:58 (limit 18.9.2018 19:45:43)
4 700 Kč21.9.2018 18:08:58
4 600 Kč21.9.2018 09:00:02 (limit 18.9.2018 19:45:43)
4 500 Kč21.9.2018 09:00:02
4 400 Kč19.9.2018 19:47:03 (limit 18.9.2018 19:45:43)
4 300 Kč19.9.2018 19:47:03
4 200 Kč18.9.2018 19:45:43 (limit 18.9.2018 19:45:43)
4 100 Kč18.9.2018 17:40:37
4 000 Kč18.9.2018 16:24:29
3 900 Kč18.9.2018 16:24:26 (limit 11.9.2018 14:34:11)
3 900 Kč18.9.2018 16:24:26