Mikulášský kostel

Autor: Jaromír Kunc
(1900 Humpolec - 1971 Praha)

signováno vpravo dole, mírně prohnutý karton, blondel rám mírně poškozen. Na reversu autorský přípis Mikulášský kostel ze Sch;nbornské zahrady
Technika: olej na plátně, materiál: fixováno na kartonu
Šířka: 36 cm, výška: 27 cm, rámování: 41 x 49 cm
Stav: mírně poškozeno

Konec dražby: 25.09.2018 19:38

Dosažená cena: Dostupné po přihlášení

Vyvolávací cena: 1 800 Kč