89. Mikulášský kostel

Autor: Jaromír Kunc
(1900 Humpolec - 1971 Praha)

signováno vpravo dole, mírně prohnutý karton, blondel rám mírně poškozen. Na reversu autorský přípis Mikulášský kostel ze Sch;nbornské zahrady
Technika: olej na plátně, materiál: fixováno na kartonu
Šířka: 36 cm, výška: 27 cm, rámování: 41 x 49 cm
Stav: mírně poškozeno

Konec dražby: 25.09.2018 19:33

Aktuální cena: 4 800 Kč

Zbývá: 3d 4h 45m 46s

Minimální příhoz: 100 Kč

Vyvolávací cena: 1 800 Kč

Seznam příhozů (33)

částkapříhoz
4 800 Kč21.9.2018 18:08:58 (limit 18.9.2018 19:45:43)
4 700 Kč21.9.2018 18:08:58
4 600 Kč21.9.2018 09:00:02 (limit 18.9.2018 19:45:43)
4 500 Kč21.9.2018 09:00:02
4 400 Kč19.9.2018 19:47:03 (limit 18.9.2018 19:45:43)
4 300 Kč19.9.2018 19:47:03
4 200 Kč18.9.2018 19:45:43 (limit 18.9.2018 19:45:43)
4 100 Kč18.9.2018 17:40:37
4 000 Kč18.9.2018 16:24:29
3 900 Kč18.9.2018 16:24:26 (limit 11.9.2018 14:34:11)
3 900 Kč18.9.2018 16:24:26
3 800 Kč18.9.2018 16:24:22 (limit 11.9.2018 14:34:11)
3 700 Kč18.9.2018 16:24:22
3 600 Kč18.9.2018 16:24:19 (limit 11.9.2018 14:34:11)
3 500 Kč18.9.2018 16:24:19