16. Betlémská kaple
Autor: Jaroslav Panuška ml.
(1898 Praha - 1962 Havlíčkův Brod)
autorský přípis na reversu, zaskleno
Technika: akvarel na kartonu
Šířka: 24 cm, výška: 20 cm, rámování: 39 x 43 cm
Konec dražby: 25.09.2018 18:20 SELČ
Dosažená cena: Dostupné po přihlášení
Vyvolávací cena: 1 200 Kč