105. Národní divadlo
Autor: Jan C. Vondrouš
(1884 Chotusice - 1970 Praha)
Signováno a datováno vlevo dole tužkou pod paspartou a v tisku, rámováno, zaskleno
Technika: lept, datace: 1918
Šířka: 22 cm, výška: 18 cm, rámování: 35 x 42 cm
Stav: mírně poškozeno
Konec dražby: 21.07.2021 21:14 SELČ
Dosažená cena: Dostupné po přihlášení
Vyvolávací cena: 400 Kč