155. Chrám sv. Mikuláše
Autor: Jan C. Vondrouš
(1884 Chotusice - 1970 Praha)
Signováno a datováno(1937) vpravo dole pod paspartou, paspartováno, zaskleno, rámováno
Technika: lept, datace: 1937
Šířka: 12 cm, výška: 16 cm, rámování: 26 x 19 cm
Konec dražby: 04.10.2021 21:47 SELČ
Dosažená cena: Dostupné po přihlášení
Vyvolávací cena: 400 Kč