161. Benátky
Autor: Jan C. Vondrouš
(1884 Chotusice - 1970 Praha)
Signováno vpravo dole tužkou pod paspartou, signováno a datováno v tisku dole uprostřed, číslováno vlevo dole 22/100, rámováno, paspartováno, zaskleno
Technika: lept, datace: 1925
Šířka: 29 cm, výška: 17 cm, rámování: 34,5 x 48,5 cm
Konec dražby: 21.07.2021 21:51 SELČ
Dosažená cena: Dostupné po přihlášení
Vyvolávací cena: 500 Kč