211. Pohled na Prostějov přes Vrahovice

Autor: Jan C. Vondrouš
(1884 Chotusice - 1970 Praha)

signováno vpravo dole, paspartováno, zaskleno
Technika: litografie na kartonu
Šířka: 31 cm, výška: 24,5 cm, rámování: 37,5 x 43 cm

Konec dražby: 06.11.2018 21:34 SEČ

Dosažená cena: Dostupné po přihlášení

Vyvolávací cena: 450 Kč