66. Meziměstská telefonní ústředna v Praze
Autor: Jan C. Vondrouš
(1884 Chotusice - 1970 Praha)
signováno vpravo dole tužkou a v tisku, nečitelně datováno, paspartováno a rámováno
Technika: lept, datace: 1933?
Šířka: 11 cm, výška: 16 cm, rámování: 25,5 x 19,5 cm
Konec dražby: 21.07.2021 20:48 SELČ
Dosažená cena: Dostupné po přihlášení
Vyvolávací cena: 300 Kč