76. Sv. Mikuláš
Autor: Jan C. Vondrouš
(1884 Chotusice - 1970 Praha)
signováno vlevo dole v tisku pod paspartou, paspartováno, zaskleno a rámováno
Technika: lept
Šířka: 7,5 cm, výška: 12 cm, rámování: 20 x 15,5 cm
Konec dražby: 21.07.2021 20:55 SELČ
Dosažená cena: Dostupné po přihlášení
Vyvolávací cena: 300 Kč