Koně

Autor: Jan Janča
(1907 Uherský Brod - 1992)

signováno vpravo dole
Technika: akvarel na kartonu
Šířka: 26 cm, výška: 38 cm, rámování: 43 x 54 cm

Konec dražby: 28.07.2019 13:52 SELČ

Dosažená cena: Dostupné po přihlášení

Vyvolávací cena: 1 400 Kč