84. Kompozice
Značeno dole, zaskleno a rámováno
Technika: ofset
Šířka: 14 cm, výška: 10 cm, rámování: 28 x 33,5 cm
Konec dražby: 30.11.2021 19:41 SEČ
Dosažená cena: Dostupné po přihlášení
Vyvolávací cena: 500 Kč