238. Pražský motiv III.

Autor: Karel Hruška
(1930 Praha - 2015)

signováno a datováno vpravo dole, na reversu autorský štitek, paspartováno, zaskleno a rámováno
Technika: kombinovaná technika, datace: 1973
Šířka: 40 cm, výška: 44 cm, rámování: 68 x 63 cm

Konec dražby: 12.08.2020 23:57 SELČ

Dosažená cena: Dostupné po přihlášení

Vyvolávací cena: 1 200 Kč