339. Sedící chlapec
Autor: Karel Hruška
(1930 Praha - 2015)
signováno a datováno vpravo dole, zaskleno
Technika: dřevoryt na kartonu, datace: 1959
Šířka: 30 cm, výška: 47 cm, rámování: 52 x 34 cm
Konec dražby: 14.07.2019 18:07 SELČ
Dosažená cena: Dostupné po přihlášení
Vyvolávací cena: 400 Kč