Portrét ženy

Autor: Gabriel Morvay
(1934 Polsko - 1988 Polsko)

signováno a datováno vpravo dole, na reversu signováno a datováno na plátně
Technika: olej na plátně, datace: 1967
Šířka: 73 cm, výška: 92 cm, rámování: 104 x 85 cm

Konec dražby: 10.02.2020 19:57 SEČ

Dosažená cena: Dostupné po přihlášení

Vyvolávací cena: 4 500 Kč