50. Abstraktní kompozice
Autor: Pavel Vácha
(1948 Zlín)
signováno a datováno vpravo dole
Technika: olej na malířské desce, datace: 1977
Šířka: 79 cm, výška: 47,5 cm
Konec dražby: 14.07.2019 13:22 SELČ
Dosažená cena: Dostupné po přihlášení
Vyvolávací cena: 1 200 Kč