Rybníček

Autor: Emanuel Hosperger
(1891 Praha - 1984 Praha)

signováno a datováno vpravo dole
Technika: akvarel na kartonu, datace: 1939
Šířka: 28 cm, výška: 41 cm, rámování: 62 x 45 cm

Konec dražby: 14.07.2019 18:02 SELČ

Dosažená cena: Dostupné po přihlášení

Vyvolávací cena: 1 200 Kč