Pohled do krajiny

Autor: Emanuel Hosperger
(1891 Praha - 1984 Praha)

signováno vpravo dole, rámováno
Technika: olej na překližce
Šířka: 40,5 cm, výška: 38 cm, rámování: 53 x 55
Stav: poškozeno

Konec dražby: 06.06.2024 20:44 SELČ

Dosažená cena: Dostupné po přihlášení

Vyvolávací cena: 1 200 Kč