845. Na ulici
signováno a datováno vlevo dole, paspartováno
Technika: kombinovaná technika, datace: 2006
Šířka: 13,5 cm, výška: 21 cm, rámování: volný list
Konec dražby: 10.02.2020 20:20 SEČ
Dosažená cena: Dostupné po přihlášení
Vyvolávací cena: 450 Kč