214. Ve městě
Autor: Egon Lehnert
(1891 Bruntál)
signováno a datováno vpravo dole, zaskleno
Technika: akvarel na kartonu, datace: 1928
Šířka: 33 cm, výška: 40 cm, rámování: 49 x 43 cm
Konec dražby: 06.11.2018 21:37 SEČ
Dosažená cena: Dostupné po přihlášení
Vyvolávací cena: 600 Kč