849. Holka Nuda 1
signováno vpravo nahoře, paspartováno
Technika: kresba na kartonu
Šířka: 17 cm, výška: 36 cm, rámování: volný list
Konec dražby: 10.02.2020 20:21 SEČ
Dosažená cena: Dostupné po přihlášení
Vyvolávací cena: 500 Kč