31. Ostrůvek na rybníku
Autor: Jaroslav Paur
(1918 Kladno - 1987 Praha)
Technika: olej na kartonu, datace: 1959
Šířka: 30 cm, výška: 23 cm, rámování: 44 x 52 cm pošk. rám
Konec dražby: 09.06.2020 20:15 SELČ
Dosažená cena: Dostupné po přihlášení
Vyvolávací cena: 2 200 Kč