3. Horská krajina

Autor: Josef Svoboda
(1901 Mariánské Lázně - 1945 Praha)

signováno vlevo dole, novější rám
Technika: olej na plátně
Šířka: 89 cm, výška: 89 cm
Stav: vynikající

Konec dražby: 20.06.2019 19:32 SELČ

Dosažená cena: Dostupné po přihlášení

Vyvolávací cena: 3 500 Kč