3. Horská krajina - Velký formát
Autor: Josef Svoboda
(1901 Mariánské Lázně - 1945 Praha)
signováno vlevo dole, novější rám
Technika: olej na plátně
Šířka: 89 cm, výška: 89 cm, rámování: 104 x 104 cm
Stav: vynikající
Konec dražby: 20.06.2019 19:32 SELČ
Dosažená cena: Dostupné po přihlášení
Vyvolávací cena: 3 500 Kč