W. Lindner - Před chalupou

signováno vlevo dole tužkou, vpravo dole v tisku, rámováno
Technika: suchá jehla
Šířka: 14 cm, výška: 10,5 cm, rámování: 27,5 x 25,5 cm
Stav: mírně poškozeno

Konec dražby: 05.05.2020 20:42 SELČ

Dosažená cena: Dostupné po přihlášení

Vyvolávací cena: 400 Kč