Říčka v zimě

Autor: Otakar Hájek
(1887 Praha)

signováno pravo dole, zaskleno, rámováno
Technika: olej na kartonu
Šířka: 29,5 cm, výška: 21 cm, rámování: 27 x 35 cm

Konec dražby: 10.02.2020 19:27 SEČ

Dosažená cena: Dostupné po přihlášení

Vyvolávací cena: 500 Kč