90. Pod sněhem

Autor: Otakar Hájek
(1887 Praha)

signováno a datováno vpravo dole
Technika: olej na kartonu
Šířka: 30 cm, výška: 22 cm, rámování: 3 x 43 cm

Konec dražby: 28.01.2020 21:29 SEČ

Zbývá: 4d 6h 30m 21s

Vyvolávací cena: 800 Kč