2. Krajina před bouří
Autor: František Škrabánek
(1901 Humpolec - 1974 Herálec)
Signováno vpravo dole, rámováno a zaskleno. Konzultováno a potvrzeno PhDr. Mgr. Michaelem Zachařem
Technika: olej na plátně, materiál: fixováno na kartonu
Šířka: 39 cm, výška: 32 cm, rámování: 40 x 47 cm
Konec dražby: 07.06.2022 20:10 SELČ
Dosažená cena: Dostupné po přihlášení
Vyvolávací cena: 1 400 Kč