216. Krajina
Autor: František Škrabánek
(1901 Humpolec - 1974 Herálec)
signováno vpravo dole, zaskleno, rámováno
Technika: olej na kartonu
Šířka: 30,5 cm, výška: 11 cm, rámování: 18 x 38 cm
Konec dražby: 06.11.2018 21:39 SEČ
Dosažená cena: Dostupné po přihlášení
Vyvolávací cena: 800 Kč