Polní cesta

Autor: František Škrabánek
(1901 Humpolec - 1974 Herálec)

signováno vpravo dole, na reversu autorský štítek, zaskleno a rámováno
Technika: olej na kartonu
Šířka: 39 cm, výška: 25 cm, rámování: 37 x 52 cm
Stav: mírně poškozený rám

Konec dražby: 04.11.2020 22:10 SEČ

Dosažená cena: Dostupné po přihlášení

Vyvolávací cena: 2 500 Kč