298. Pohled do krajiny
Autor: František Škrabánek
(1901 Humpolec - 1974 Herálec)
signováno vlevo dole, rámováno
Technika: olej na kartonu
Šířka: 41 cm, výška: 31 cm, rámování: 47 x 57 cm
Konec dražby: 05.10.2020 22:28 SELČ
Dosažená cena: Dostupné po přihlášení
Vyvolávací cena: 1 000 Kč