39. Borovice
Autor: František Škrabánek
(1901 Humpolec - 1974 Herálec)
signováno vpravo dole
Technika: olej na kartonu
Šířka: 51 cm, výška: 36 cm, rámování: 47 x 62 cm
Konec dražby: 28.01.2019 19:36 SEČ
Dosažená cena: Dostupné po přihlášení
Vyvolávací cena: 1 100 Kč