81. Prosincová lesní krajina
Autor: František Škrabánek
(1901 Humpolec - 1974 Herálec)
Signováno vpravo dole, rámováno, zaskleno
Technika: olej na dřevě, materiál: dřevo
Šířka: 18,5 cm, výška: 13 cm, rámování: 23 x 28 cm
Konec dražby: 04.11.2020 20:44 SEČ
Dosažená cena: Dostupné po přihlášení
Vyvolávací cena: 1 200 Kč