1551. Busta chlapce
Autor: Břetislav Benda
(1897 Líšnice - 1983 Praha)
signováno vzadu v keramice, v místě krku prasklina, lepeno
Výška: 22 cm
Stav: poškozeno
Konec dražby: 10.02.2020 22:18 SEČ
Dosažená cena: Dostupné po přihlášení
Vyvolávací cena: 500 Kč