3. Pieta
Autor: Břetislav Benda
(1897 Líšnice - 1983 Praha)
signováno vpravo dole, patinovaná pálená hlína
Šířka: 39 cm, výška: 39 cm
Stav: mírně poškozeno
Konec dražby: 21.10.2019 19:34 SELČ
Dosažená cena: Dostupné po přihlášení
Vyvolávací cena: 1 600 Kč