Sedící žena

Autor: Břetislav Benda
(1897 Líšnice - 1983 Praha)

signováno na plintě, noha lepena
Materiál: keramika
Výška: 22 cm
Stav: poškozeno

Konec dražby: 07.09.2020 20:17 SELČ

Dosažená cena: Dostupné po přihlášení

Vyvolávací cena: 1 000 Kč