62. Lidé bez domova
Autor: Břetislav Benda
(1897 Líšnice - 1983 Praha)
patinovaná hlína, signováno na plintě, vyryto dodatečně autorovo narození, hlava ženy lepená
Materiál: pálená hlína
Výška: 23,5 cm
Stav: poškozeno
Konec dražby: 25.09.2018 19:06 SELČ
Dosažená cena: Dostupné po přihlášení
Vyvolávací cena: 1 100 Kč