10. Jesenické pohoří
Autor: Jaroslav Sec
(1936)
signováno vpravo dole, paspartováno, zaskleno
Technika: olej na kartonu, datace: 1977
Šířka: 73 cm, výška: 14 cm, rámování: 32,5 x 89,5 cm
Konec dražby: 14.07.2019 12:39 SELČ
Dosažená cena: Dostupné po přihlášení
Vyvolávací cena: 800 Kč