86. Portrét staré dámy
zaskleno a rámováno
Technika: olej na kartonu
Šířka: 45 cm, výška: 57 cm, rámování: 77 x 65 cm
Konec dražby: 12.08.2020 21:25 SELČ
Dosažená cena: Dostupné po přihlášení
Vyvolávací cena: 1 900 Kč