Vinšová - Portrét

signováno vpravo dole, nerámováno
Technika: olej na dřevě
Šířka: 54 cm, výška: 80 cm

Konec dražby: 04.11.2020 20:42 SEČ

Dosažená cena: Dostupné po přihlášení

Vyvolávací cena: 800 Kč