86. Vinšová - Portrét
signováno vpravo dole, nerámováno
Technika: olej na dřevě
Šířka: 54 cm, výška: 80 cm
Konec dražby: 04.11.2020 20:42 SEČ
Dosažená cena: Dostupné po přihlášení
Vyvolávací cena: 800 Kč